Türkiye'nin ilk ÇIPLAKLAR KAMPI açıldı!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında selsebil tarafından paylaşıldı.

 1. selsebil

  selsebil Islam-TR Üyesi

    
  M. Fatih Gediman - Selamhaber.com
  Ve Türkiye ilk çıplaklar kampının açılışının iffetsiz gururunu yaşıyor.. İŞTE YENİ ÇIPLAKLAR KAMPIN TÜRKİYE!


  CANIM TÜRKİYEM BUNU DA GÖRDÜ
  TV dizilerinde aile içi cinsel ilişkilerin özendirildiği, Kimliklerden bile din hanesinin kaldırılmak üzere olduğu ülkemizde her geçen gün yeni batılı özellikle boy gösteriyor. Ahlaki çöküntünün had safhaya ulaştığı OSMANLI TORUNLARININ son icraatı çıplaklar oteli!

  Muğla'nın Datça ilçesi Emecik mevkiinde hizmet veren 175 yatak kapasiteli bir otel, Performans Turizm tarafından kiralanarak Çıplaklar Oteli olarak hizmet(!) vermeye başladı. İLK MÜŞTERİSİ GELMİŞ!
  Performans Turizm Limited Şirketi isimli şirket tarafından 10 ülkedeki anlaşmalı turizm acenteleri aracılığıyla pazarlaması yapılan Adaburnu Gölmar Oteli'nin ilk nudistleri Hollandalı bir çift oldu. 1 Mayıs'tan itibaren kapılarını dünya çıplaklarına açan otele 3 aile daha geleceği duyuruluyor!
  TÜRK GENÇLERİ ÇIPLAK GÖRME MERAKLISI!
  Dört tarafı cinsel tehditlerle sarılan Türkiye gençliğinin bu otele merakı da içler acısı… 17-30 yaş arası gençlerin araştırmaya başladığı çıplaklar kampının neye hizmet edeceği oldukça açık…
  Otelin yurt dışındaki pazarlamasını üstelenen Performans Turizm Limited Şirketi Pazarlama Yetkilisi, vesile oldukları çirlinliklerden geri adım atmak yerine Türklerden otele gelmelerini fakat yoğun ilgilerinin müşterilerini korkutacağını söylüyor!!! Ahmet Koşar isimli pazarlamacı, Türkiye'de bir ilk olduğu için çıplaklar oteli konseptinin büyük ilgi gördüğünü fakat yoğun ilginin turistleri rahatsız etmesinden çekindiklerini söyledi.
  GELİP BURADA SOYUNACAKLAR!
  Dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok talep geldiğini belirten Koşar, "Almanya, İngiltere, Hollanda, Fransa, İtalya, Norveç, İsviçre, İsrail, Rusya ve ABD'deki turizm acenteleri ve tur operatörleri ile anlaşma yaptık" dedi.

  ŞOK EDEN ARABİSTAN İDDİASI
  Dünya nudist turistleri arasında Türkiye'de böyle bir otelin hizmete girmesinin mutlulukla karşılandığını anlatan Koşar, şöyle konuştu: "Bazı internet sitelerinde, nudist otelin açılması Türkiye'de küçük bir devrim şeklinde nitelendiriliyor. Bu arada ilk kez bir Müslüman ülkesi olan Suudi Arabistan'dan rezervasyon talebi almak bizleri şaşırttı. Kendilerinin rezervasyon talebini üzülerek geri çevirmek durumunda kaldığımızı bildirdik. Çünkü, otelin kapasitesi artık gelen talepleri karşılayamıyor." HEM ÇIPLAK HEM AFİŞE OLMAK İSTEMİYOR!
  İlk müşterilerinin bir Hollandalı çift olduğunu anlatan Koşar, sözlerini şöyle tamamladı: "Bu ay çok yoğun olmamakla birlikte bir hayli müşteri giriş yapacak. Ancak, bu gelen müşterilerimiz, kendi özel yaşamlarını çok fazla afişe etmek istemedikleri için basına röportaj vermiyorlar."
 2. selsebil

  selsebil Islam-TR Üyesi

  Çıplaklar oteli mühürlendi
  Türkiye'nin ilk çıplaklar oteli olarak hizmet vermeye başlayan Muğla'nın Datça ilçesindeki otel mühürlendi.

  Datça Belediyesi tarafından yapılan açıklamada Adaburnu Gölmar Otel'in projeye uygun olmayan bir biçimde yapılandığı bu nedenle mühürlendiği açıklandı. Mühürleme işlemi müşterilerin ayrılmasının ardından gerçekleşti.
 3. IsLaM4eVeR

  IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Yetkili Kişi Site Admin

  Göğsüm daraldı.
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.