Türkiyeli mücahid Suriye’de kükredi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Küresel Haber tarafından paylaşıldı.

 1. Küresel Haber

  Küresel Haber Üyeliği İptal Edildi

    
  Suriye’de bir Türk mücahid, Beşşar güçlerine karşı bir operasyona çıkmadan önce kısa bir konuşma yaptı. Türk mücahid, ancak Allah’ın dinini yüceltmek için savaştıklarını ve düşmanı katledeceklerini söyledi.

  Küresel Haber / Haber Merkezi

  Öncelikle çok az Arapça konuşabildiğine dikkat çeken Türk mücahid şöyle dedi: ‘Ey kardeşlerim! Ben Türkiye’den geldim. Çok az konuşabiliyorum. Ancak bizler Suriye’de zulüm olduğunu duyduk ve Suriye’ye gideceğiz, dedik. Bizler bu yolun Kudüs’e gittiğini biliyoruz. İnşallah Kudüs’e gideceğiz ve inşallah Aksa Mescidi’nde namaz kılacağız.’

  Türk mücahid daha sonra Beşşar Esad ve Putin’in Müslüman kadınlara, Müslüman çocuklarına zulmettiğini, katlettiğini cennetle müjdelenen üç büyük halife; Ebu Bekir Sıddık (r.a.), Ömer bin Hattab (r.a.), Osman bin Affan (r.a.) ile müminlerin annesi Aişe validemize (r.anha) küfrettiklerini oysa Allahu Teala’nın sahabeler hakkında ‘Allah onlardan razı olmuştur, onlar da Allah’tan’ buyurduğunu, Aişe (r.anha) validemizi de yüce kitabı Kur’an-ı Kerim’de beraat ettirdiğini vurguladı.

  Türk mücahid şöyle devam etti: ‘Bizler inşallah onları katledeceğiz. Neden? Çünkü İbn Teymiye’nin (rahimehullah) dediği gibi onlar Yahudilerden ve Hıristiyanlardan daha katılar. Bizler ganimet için savaşmıyoruz. Bizler şeriatı hakim kılmak için savaşıyoruz. Bizler Kudüs için Allah’ın sözü yüce olsun diye savaşıyoruz Allah’ın izniyle. Şu an Müslümanlara bakıp da mücahidler ne istiyor, diyorlar. Bizler de diyoruz ki: Vallahi onlar (mücahidler) şeriat istiyor. Ancak Şiiler onların Amerika’nın işbirlikçisi olduğunu söylüyor. Onlara diyoruz ki biz İslam için, din için, şeriat için çalışıyoruz.’  Küresel Haber özel haberidir. Kaynak gösterilmek şartıyla yayınlanabilir.
 2. Rabbani

  Rabbani Islam-TR Üyesi

  Yüce Rabb'im Mücahidlere kuvvet eylesin.. Mazlumların öclerini kısmet eylesin.. Amin
 3. eL_Muhacir

  eL_Muhacir Cemaat cihad için,cihad cennet içindir !!! Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

  Karanlıklardan dile getirmekten çekindiğimiz hakikat,bir gün aydınlıkta işitilecek maşaALLAH ALLAHu akber

  RABBİM,bizleride cihadın gölgesinde canlarımızı alsın amin
 4. ibnikayyim

  ibnikayyim Islam-TR Üyesi

  :) meşeeeAllah.... yüzünü göstermeseler daha iyi olurdu , ama akhi bacaları yakmış anlaşılan yakında şehadet haberi gelir. Rabbim korusun, kafirlere karşı güçlü kuvvetli kılsın inşeeeAllah
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.