tuncer çiftçi kim

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ramazanusta tarafından paylaşıldı.

1. ramazanusta
    Islam-TR Üyesi

abdulhak kardeşime tuncer çiftçi kimdir akidesi itikadı nedir bu konuda bilgisi olan kardeşlerimizi bu konu hakkında paylaşıma davet ediyorum bursa özlem radyoda kendisi yayın yapıyormuş ben dinleyemedim bilen kardeşlerden bilgi talebim Allah razı olsun
  2. Habibullah
    Islam-TR Üyesi

kendisi saklaban olamayacak kadar asagi birisidir islma adina yaptiklari ortadadir.
  3. Hafsa binti Ömer
    Islam-TR Üyesi

evet bende iyi biliyorum bu kişi kocaeli bölgesinde de iyi tanınır , bu bölgede yayın yapan bir radyonun kurucusudur ,tasavvuf ehli olduğu bilinir ve insanları dualarıyla iyileştireceğini iddia eden, mutluluk vadeden şaklabanın tekidir ....linkler çalışmadı burada gösterilenleri izleyemedim fakat tv de bir çok tartışma proğramına katılmıştı.kendisini mehdi olarak adlandırıyorlar .o da bunlara sesini çıkarmıyor adeta hoşuna gidiyor...
  4. Hafsa binti Ömer
    Islam-TR Üyesi

hemen bir haberi sizinle paylaşayım ...kocaeli de yerel yayın yapan gonca fm nin sahibi 'hoca' lakaplı tuncer çifçi 10 ytl karşılığında erzurumlulara dua etti .kanseri dua ile tedavi ediyorum diyerek tartışma çıkaran çifçi den dua almak isteyen insanlar halk eğitim merkezlerine akın etti....haberin kaynağı milliyet gazetesi ...
  5. ramazanusta
    Islam-TR Üyesi

durum anlaşıldı verdiğiniz bilgilerden dolayı hepinizden Rabbim razı olsun. bu sayfayı onu soranlara kapak olarak gösterecegim. para karşılığı şifa dagıtıyor mehdi oldugunu söyleyenlere ses çıkarmıyorsa gelecek seneyede mehdi oldugunu iddia ederse tamam olacak. kendimi tutamayacagım bir sorum daha var '' bu şaklabanlığın yeni versiyonumu eski versiyonmu anlayamadım''
  6. gülten91
    Islam-TR Üyesi

nereden biliyosunuz şaklaban olduğunu ve mehdi olmadığını ... zaten mehdi sizin gibi iftiracılar yüzünden geç tanınacak bi okuyun mehdinin özelliklerini ve tuncer çiftçiyle karşılaştırın ...o zaman o adamın şaklaban olmadığını görün milliyet gazeseti islam gazetesi mi ki orada yazılanlara güven veriyosunuz çok yazık mehdiye iftira ile zülmedenler öteki tarafta ağır cezalandırılacak bunu bilerek konuşun bundan sonra...
    mehdi olmasa bile bi adam hakkında atıp tutmayın
  7. Habibullah
    Islam-TR Üyesi

ALLAH ( celle celaluhu ) im samimi olan kullarina ISLAM ilmini nasip eyle......
  8. uyelikal
    Islam-TR Üyesi

ismi azam duasını biliyordur belki :)
  9. ergo
    Islam-TR Üyesi

Herkes kendine göre bir yorum yapmış.Tuncer ÇİFTCİ kimdir.? Hakkında araştırma yapmadan kulaktan dolma bilgilerle yorum yapmak gıybete girer bence..o yüzden Tuncer Çiftçi Media Grup buradan yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz hiç bir şey bilmiyorsanız..3 gün radyoyu dinleyin.Dualara katılın..
    Rabbinin adı ile oku...unutmaki..Müslümana yakışan budur oku araştır ve öğren..Mevlam bizleri ahir zaman komutanının yanında asker eylesinnn..

Sayfayı Paylaş

Yüklüyor...