Suriyeli Kadına Tecavüz (video)

Konu, 'Suriye Haberleri' kısmında Yavuz_Selim tarafından paylaşıldı.

 1. Yavuz_Selim

  Yavuz_Selim Islam-TR Üyesi

    
  [​IMG]

  Eline Kur'an alarak yaşadıklarını kameraya anlatan Suriye'li kadın Müslümanlardan yardım istedi.

  Göz yaşlarına boğulan kadın Nusayri inanışa sahip Esad rejiminin isyanı bastırmak için denediği yöntemleri gözler önüne seriyor.


  Hizbullah ve İran'ın Desteği Mezhep Savaşı Korkusuna Neden Oluyor

  Uzmanlar İsrail'e karşı sözlü sataşmalar dışında herhangi bir çatışmaya girmekten kaçınan Esad yönetiminin iktidara kalmasının ABD çıkarlarıyla uyuştuğunu aynı şekilde İran ve Hizbullah'ın da Nusayri (Arap Alevi'si) olan Esad rejimine hem mezhebi hem de stratejik çıkarları gereği destek verdiğini belirtiyorlar.

  Hizbullah lideri Hasan Nasrullah ve diğer yetkililer isyanın başından beri yaptıkları açıklamalarla Esad yönetimine destek verdiklerini ilan ettiler. İran dini lideri Ayetullah Hamaney Suriye'li protestocuları fesad odağı olarak nitelemişti. Ülkedeki isyanın Hizbullah ve İran tarafından bu şekilde mezhebi argümanlarla değerlendirilmesi mezhep savaşı korkularına neden oluyor.

  [video=dailymotion;xjsmxd]http://www.dailymotion.com/video/xjsmxd_tecavuze-uyrayan-kadyn_news#from=embediframe&start=11[/video]

  pressmedya.com

  Suriyeli kad?na tecavüz (V?DEO) - Press Medya
 2. Yavuz_Selim

  Yavuz_Selim Islam-TR Üyesi

  ''Esad'ın askerleri önce tecavüz etti sonra astı (video)


  [​IMG]
  [FONT=Century Gothic, Trebuchet Ms, serif]Suriye’de Beşşar Esad’ın ve askerlerinin iktidarda kalmak adına işledikleri insanlık suçlarının ardı arkası kesilmiyor.
  [FONT=Century Gothic, Trebuchet Ms, serif]Her gün onlarca kişinin öldürüldüğü haberleri geliyor. Esad'ın askerleri kadınlara da tecavüz ediyor.

  [FONT=Century Gothic, Trebuchet Ms, serif]Daha önce Pressmedya yaşadıklarını dünyaya anlatan bir kadının görüntülerini yayınlamıştı. Ülkede yeni bir video daha yayınlandı.

  [FONT=Century Gothic, Trebuchet Ms, serif]Bu videoda Esad'ın askerlerinin tecavüz ettikten sonra, terkedilmiş bir evde astıkları bir genç kızın görüntüleri var. Bu videolar Esad ve askerlerinin işledikleri suçlara belge niteliğinde...''


  [video=dailymotion;xk1daj]http://www.dailymotion.com/video/xk1daj_tecavuze-uyrayan-kadyn_news[/video]

  pressmedya.com

  Esad'?n askerleri önce tecavüz etti sonra ast? (video) - Press Medya
 3. Muaz ibni Cebel

  Muaz ibni Cebel Islam-TR Üyesi

  Ey yalnızların, kendi başına kalmışların himayecisi!
  Ey mazlumların sahibi!
  Ey yoksulların, düşkünlerin sığınağı!
  Ey kudretin yalnız kendisine mahsus olduğu!
  Ey ihsanıyla tanınmış, keremi sonsuz Rabbim!
  Senden büyük yoktur. Senin eşin, benzerin de yoktur. Hamd Sanadır. Mülk, hüküm ve saltanat Sana mahsustur. Sen, dilediğini aziz, dilediğini zelil eylersin. İzzet, Celal ve İkram sahibi Sensin. Gerçek galip olan, mülkünde dilediği şekilde tasarrufta bulunan, izzet veya zilleti istediğne veren Sensin!
  Ey sahte ilahların saltanatını yerle bir eden Allahım!
  Ey takdiri pazu kuvvetiyle, orduların gücüyle, zorbaların kamçısıyla, hazinelerin altınlarıyla, Firavunların zindanlarıyla durdurulamayan azamet ve kibriya sahibi olan Allahım!
  Hakka karşı gelmekten, nifaktan, fitneden, ikiyüzlülükten, söz verip de tutmamaktan, emanete ihanet etmekten, korkaklıktan, emirlerini bırakıp beyinsizlere itaat etmekten, küfre boyun eğmekten, kula kul olmaktan, kafiri alkışlamaktan, kafirliğe alışmaktan, kafir gibi yaşamaktan, kafire özenmekten, gizli ve açık şirkten, sahte ilahların şerrinden, Senin haklarını ve sıfatlarını gasbetmeye kalkışanların tecavüzünden, düşmanların oyununa gelmekten, tahriklere kapılmaktan ve istismar edilmekten ancak ve ancak Sana sığınırız.
  Bizi koru. Bize sebat, azim ve irade, basiret ver Allahım!
  Ya Rab! Şüphesiz biz kendi nefislerimize çok zulümler ettik. Senden başka hiç kimse günahlarımızı bağışlayamaz. Bizi bağışla ve bize merhamet et. Şüphesiz, Gafur Sensin, Rahim Sensin.
  Allahım!
  Menfaat sağlamayan ilimden, korkmayan kalbden, doymayan nefisten ve kabul edilmeyen duadan Sana sığınırız.
  Allahım!
  Tembellikten, bunaklık derecesinde yaşlılıktan günahtan ve borçluluktan Sana sığınırız.
  Allahım!
  Fakirlikten, açlıktan, zilletten, zulmetten ve zulme uğramaktan Sana sığınırız.
  Allahım!
  Korkaklıktan, cimrilikten, rezillikten ve kalp fitnesinden Sana sığınırız.
  Allahım!
  Dalalete düşmekten, ayağımızın kaymasından, zulmetmekten, zulme uğramaktan cahilce davranmaktan veya cahilce tavırlara muhatap olmaktan, şüphesiz ki, yalnız Sana sığınırız.
  Bize yardım eyle ve aleyhimizde çalışan düşmana yardım eyleme. Düşmanımızı cezalandır, bizi cezalandırma. Bizi hayırlı işlere yönelt.
  Ya Rabbel Alemin!
  Bizi, Sana çok şükreden, çok zikreden, Senden çok korkan, Sana itaat eden, Sana çok boyun eğip tevazu gösteren, Sana çokça yakarıp ağlayarak tevbekar olanlardan eyle. Tevbemizi kabul eyle, günahlarımızı gider, dualarımızı kabul buyur. Kalbimizi hidayet üzerine daim kıl. Dilimizi doğruluktan, hakkı haykırmaktan ayırma.
  Ey yedi göğün Rabbi, Azametli Arşın Rabbi!
  Ey Tevratı, İncli, Kuranı indiren Allahım!
  Senden hidayet, takva, cihadda sebat, iffet, izzet ve samimiyet dileriz.
  Ey Rabbimiz! Bizi, nefsimize, dünya sevgisine ve düşmanlarımıza karşı galip eyle!

Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.