Suriye'deki Türk Mucahidler - Şimdi Ilk Kez Islam-tr.net'te

Konu, 'Cihad ve İslami Mucadele' kısmında IsLaM4eVeR tarafından paylaşıldı.

1. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Yetkili Kişi Site Admin

2. Ebu Halid

Ebu Halid Islam-TR Üyesi

Allah yardımcınız olsun ey Asanlar!
  3. Muhammed Yusuf

Muhammed Yusuf Islam-TR Üyesi

ALLAHUAKBAR !
  4. eL_Muhacir

eL_Muhacir Cemaat cihad için,cihad cennet içindir !!! Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Elhamdulillah,ALLAH (c.c) güç ve kuvvet versin amin
  5. Çay-Şakird

Çay-Şakird Islam-TR Üyesi

Rabbim yardımcıları olsun,Allahu Akbar
  6. Muhammed Yusuf

Muhammed Yusuf Islam-TR Üyesi

Kesin forumları karıştırdın
  7. BirMusluman

BirMusluman Üyeliği İptal Edildi

Yönetici ahiler bu "Voltranx" nickli arkdaşı bu konudan men edin inşallah.Bu izzetli savaşan kardeşlerimizin cihadına dil uzatmasın.
  8. eL_Muhacir

eL_Muhacir Cemaat cihad için,cihad cennet içindir !!! Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

türkçe neşid tam gediğine oturmuş :)
  9. Binti_Muslim

Binti_Muslim ikk

Maşaallah duruşları nekadar izzetli. kafirlerin kalplerine korku düşsün inşaallah tabiki korku düşecek bir kalpleri kaldıysa.

Rabbim mücahidleri muzaffer kılsın
  10. AMMÂR B. YÂSİR

AMMÂR B. YÂSİR Islam-TR Üyesi

ALLAH Yardımcıları Olsun
  11. Süfyan

Süfyan Islam-TR Üyesi

22/agu/2012 Adem Özköse: Türkiyeli bir Müslüman daha Suriye'de şehit düştü. Ankaralı kardeşimiz Fahreddin Konuralp Baas güçleriyle girdiği çatışma sonucu Halep'te şehadete yürüdü. Rabbimiz şehadetini kabul etsin...

nm.jpg

nm.jpg
  12. Abdullah Yusuf

Abdullah Yusuf Islam-TR Üyesi

Rabb'imiz şehadetini kabul etsin ... bizleride affetsin şuur nasib etsin .. Amin
  13. BirMusluman

BirMusluman Üyeliği İptal Edildi

canım kardeşim Rabbim senin şehadetini kabul etsin inşallah.
  14. Ebu & Dücane

Ebu & Dücane Misafir

Allah müminlerin kalplerini birleştirsin,müslümanlara islamla yaşama şuuru versin,şehit kardeşlerimizin makamını yükseltsin.Biz aciz kullarına cesaret,feraset ve basiret versin.
  15. hattab79

hattab79 Islam-TR Üyesi

Allah c.c. sehadetini kabul etsin. Rabbim mücadele eden bütün mücahid kardeslerimizin akillarina sahip ciksin ayaklarini sabit kilsin, ya zafer yada sehitlik nasib etsin.
  16. Süfyan

Süfyan Islam-TR Üyesi

Abdulkadir Polat: Efsane Çeçen komutan şehid (inş) Hamzat Gelayev'in oğlu Rüstem Talha Gelayev'in cihada gittiği Suriye'de mürted Esad güçleriyle girdiği bir çatışmada şehid düştüğü haberini aldık...

Allah (subhanehu ve teala) şehadetini kabul etsin ve seni baban Hamzat Gelayev ile birlikte efendimize(sav) komşu kılsın...

http://www.anadoluhaberim.com/haber_detay.asp?haberID=3491

gf.jpg

gf.jpg
  17. eL_Muhacir

RABBİM,şehadetlerini kabul buyursun amin :(
  18. Süfyan

Süfyan Islam-TR Üyesi

Şehid inş. ankaralı Fahreddin Konuralp cephedeyken...

19. Süfyan

Süfyan Islam-TR Üyesi

Halepte keskin nişancılar tarafından vurulan Bingöl'lü Mehmet Ekinci'nin cephe fotoğrafları.Allah şehadetini kabul etsin..

20. Süfyan

Süfyan Islam-TR Üyesi

Fahreddin Konuralp'in annesi Işıl Konuarlp :

Fahreddin'i Suriye'ye ben gönderdim, oğlumu ben yol ettim. Yol ederken de oğluma Baascılara verebildiğin kadar zarar ver. En az 10 Baascı kafiri öldür dedim. Oğlumla, bütün şehitlerimizle, bütün mücahitlerle gurur duyuyorum. İnşallah Rabbim bana da, diğer evlatlarıma da tıpkı Fahreddin gibi kendi yolunda şehadet nasip eder. Hepiniz benim evladımsınız, bütün mücahitler, bütün şehitler benim evladım..."

subhanAllah..Allah benim anneme ve sıkıntısı olan kardeşlerimin annelerinede bu tevhidi şuuru nasip etsin..

21. eL_Muhacir

sübhanALLAH

bu annenin ellerinden öpüyorum
  22. latifyahya

latifyahya Misafir

bu anada hanım sahabe gibi onlar da eşlerini ve evlatlarını allah resulu yoluna feda ettiler böyle analar oldugu sürece ümmetinyigitleri daima var olur . zülme karşı böyle anaya kurban olunur ayagı cennet olan ana
  23. Özkan Yıldız

Özkan Yıldız °°FiSeBiLiLLAH°°

IMG_13369554022632.jpeg

Selamûn aleykûm

Elhamdülillah..

Bismillahirrahmanirrahim

Cenab-ı Hak bütün mücahit kardeşlerimize
    Güç kuvvet versin İnşallah..şehadetlerini
    Kabul etsin bizlere de nasip etsin inşallah
    Bütün kardeşlerimizle tevhid çatısı altında
    Ve Berzah aleminde buluşmamızı nasip etsin. ALLAH-U AKBAR.....
  24. RasülCaner556

RasülCaner556 Islam-TR Üyesi

Elhamdulillah !

Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.