SENİN ALLAH'ININ KANUNLARI BURADA GEÇMEZ!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında DAVA tarafından paylaşıldı.

1. kelime-i şehadet

kelime-i şehadet Islam-TR Üyesi

Bu sadece tc için mi geçerli? Sen tr'de yaşamıyorsun gibi yazmışsın. Sen nerede yaşıyorsun? Bir islam devletinde mi?
  2. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Yetkili Kişi Site Admin

Neden ve neyi zorladığını anlamıyorum. Özel soruları neden sorduğunuda anlamıyorum.

Bana net yaz dedin görüşümü net olarak belirttim. Ama sizi net göremedim.

Ne soruyorsunuz ve hangi amaçla soruyorsunuz, ağzınızdaki baklayı çıkarır mısınız ben de ona göre yanıt vereyim.
  3. kelime-i şehadet

kelime-i şehadet Islam-TR Üyesi

Daha önce de belirttiğim gibi amacım münakaşa değildir, kimseyi de cevap yazmaya zorlamıyorum. Ben sorumu sorarım dilersen cevaplarsın, değilse cevapsız bırakırsın. Soruyu sormamın amacı şu; Darül küfür/harp vb. yerlerde yaşayan ve oraya (resmi olarak) vatandaşlık bağıyla bağlı kişiler tağutu red etmemiş mi oluyorlar? İmanlarında bir sakatlık mı vardır? Soruyu genel soruyorum, sadece sen üstüne alınma, ister cevap ver, ister verme, zorlama yok.
  4. Kozsoy

Kozsoy Islam-TR Üyesi

Niye yaw ov verdiler chp 'i iktidar etmediler , pensilvanyadan mehdi edindiler , olmadı isevilerle ittifak ettiler ,, durun bakalım bir de isa (a.s.)'ı bulsunlar o zaman geçerli kılarlar herhalde !!!
  5. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida أَلَيْسَ اللَّهُ بِأَحْكَمِ الْحَاكِمِينَ Yetkili Kişi Site Admin

Dar'ul Harb'in Kimliğini, Pasaportunu vs. Taşımak

http://www.islam-tr.com/forum/tevhid/27332-darul-harbin-kimligini-pasaportunu-vs-tasimak.html
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.