Sayfa Sayfa Kur'an Kıraati arıyorum.

Konu, 'Sesli Kuran' kısmında Hendese tarafından paylaşıldı.

1. Hendese
    Islam-TR Üyesi

Değerli üyeler/yetkililer..

Hafızlık talebesine sesli destek olsun amacıyla sayfalara bölünmüş ve her sayfası ayrı bir mp3, wav vs. ses dosyası biçiminde (kaliteli) kaydedilmiş, Türk Hafızların (Asım kıraati üzerine okuyuş) tercihen Fatih Çollak gibi kıraat üstadlarının hatimlerini aramaktayım. Bilen, duyan, sahib olan var ise ve bilgi verirse çok makbule geçecektir.

Sevgi, saygı ve muhabbetlerimle.

Fii emanillah.
  2. IsLaM4eVeR
    لا اله الا الله

3. Hendese
    Islam-TR Üyesi

Eyvallah.. Allah razı olsun.. Fii emanillah.
  4. karnasyon
    Islam-TR Üyesi

Allah razı
    olsun
  5. laylay
    Islam-TR Üyesi

6. mtnmrt
    Islam-TR Üyesi

kardeşim aradığını buldun mu kir allah razı olsun diyorsun verilen sitede
  7. tatangaizm
    Islam-TR Üyesi

ainen yha nerden bulabilirim o sitede yok indirip mp3 te dinlemek için idirebileceğim bi site war mı ?
  8. Enfal.571
    İyi Bilinen Üye

ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle adli siteye giriyorsunuz audiolar bölümünde istediginiz sureyi yaziyorsunuz insaAllah audiolar cikacaktir, sonra audionun altinda download butonuna basinca mp3 olarak indireceksiniz...
    selametle
  9. ÇAKAL
    Islam-TR Üyesi

abi arkadaşımız yazmış "Hafızlık talebesine sesli destek olsun amacıyla sayfalara bölünmüş ve her sayfası ayrı bir mp3" yani sayfa sayfa mp3 arıyorum diyor ki ben de arıyorum ama hep cüz şeklinde linkler verilmiş...sayfa sayfa abiler bulan varsa lütfen link versin...
  10. OMAR 496
    Islam-TR Üyesi

s.a kardeşler. her sayfayı ayrı ayrı mp3 şeklinde bulabileceğimiz bir site var mıdır bildiğiniz ? 600 sayfayı ayrı ayrı mp3 şeklinde arıyorum. hatim programlarından kesip ayıramıyorum tek tek. yardımcı olursanız cok sevinirim.

Sayfayı Paylaş

Yüklüyor...