Şaronun Korkunç Resmi Subhanallah

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ibni kayyım tarafından paylaşıldı.

 1. ibni kayyım

  ibni kayyım Islam-TR Üyesi

    
  [​IMG]
  Şaron'un gözleri açık ve parmağı oynuyor
  Komaya girdiğinden beri hakkındaki bilgiler sır gibi saklanan Ariel Şaron'un son durumunu Daily Best dergisi yazdı. İşte Ariel Şaron'un son durumu;  İsrail Hume gazetesinin Daily Best elektronik dergisinden aktardığı habere göre kasap Şaron'un gözleri açık ve kendisinden istendiği taktirde bazen baş parmağını kıpırdatabiliyor. Ailesi kendisine normal hayattaymış gibi muamele ediyor; ona hergün gazete ve kitap okuyor, hususi bir kişi sakalını traş ediyor ve doktorlar tarafından kendisine doğa; özellikle de sığır filmleri izletiliyor. Doktorlar Şaron'un bir şekilde de olsa dış dünyayı algıladığını ve aşırı dirençli olduğunu söyledi.

  Elektronik basın kaynakları dört senedir komada olan Siyonist kasap Ariel Şaron'un sağlık durumu hakkındaki gerçekleri ortaya koydu.

  İbranice yayımlanan İsrail Hume gazetesi, Daily Best elektronik dergisinden aktardığı raporda 'Kasap Şaron, Orta Doğu'da barış süreci gibi uzun bir koma hali yaşıyor' sözlerine yer verdi.

  Gazete, 81 yaşına gelen Şaron'un Tel Aviv yakınındaki Şibe Hastanesi'nde yattığını, gözlerinin açık olduğunu, doktorların karşısına televizyon koyup doğa ve hayvan; özellikle de inek filmleri izlettiğini kaydetti.

  Şaron ve sığırlar

  Elektronik dergi raporunda Şaron'un ailesinin kendisiyle hala normal hayattaymış gibi muamele ettiğini, aile fertlerinin günlük olarak kendisine gazete okuduklarını, İsrail'in güneyinde sahip olduğu sığır çiftliğinden haberler getirdiğini, bazı kitaplar okuduklarını ve klasik müzik dinlettiklerini açıkladı.

  Rapora göre Şaron 2006 yılının Mayıs ayında felç geçirdiğinden beri bir kişi hususi olarak uzadıkça sakalını traş ediyor. Ayrıca Şaron biri kendisinden istediği taktirde bazen baş parmağını hareket ettiriyor.

  Elektronik dergi, Şaron'un doktorlarının, Şaron'un dış dünyayı bir şekilde de olsa algıladığı, bu nedenle de en azından derin koma halinde sayılamayacağı sözlerine yer verdi. Şaron'u tedavi eden doktorların başı olan Dr. Shlomo Segev Şaron'un kalp atışlarının ve kan basıncının hala normal olduğunu, görüntüsünün de hastaneye dört yıl önce girdiği gibi olduğunu ve değişmediğini iddia etti.

  Filistin devleti
  Kasap Şaron'un doktoru Şaron'un koma halinden ne zaman çıkacağı ya da halinin bu şekilde ne kadar süreceği hakkında tahminde bulunmanın mümkün olmadığını söyledi. Doktor, Şaron'un kendisine daha önce annesinin ve büyükannesinin 90 yıldan fazla yaşadıklarını bildirdiğini söyleyerek kendisinin de en az 90'a kadar yaşayacağını söyledi.

  Elektronik dergi ayrıca ABD eski dışişleri bakanı Condoleezza Rice'in şu sözlerine yer verdi; 'Şaron komaya girmeseydi Filistin devleti filen kurulmuştu.'

  Kasabın dönüşü
  Dergi raporunun sonunda 'Şaron herhangi bir anda komadan çıkacak mı?' sorusunu sorarak Şaron'un doktorunun şu sözlerini aktardı; 'Şaron sıradan bir insan değil. Orada komadan çıkan insanlar oldu ancak yaşları küçüktü. Buna rağmen Şaron yaşında komaya girmiş insanlardan hiçbiri onun kadar direnmedi.' Öte yandan Şaron'un oğulları da babalarının herhangi bir anda hayata dönmesini arzuladıklarını ifade etti.
 2. ENSARİ

  ENSARİ Islam-TR Üyesi

  ne kadar yaşarsan yaşa melun..!!! yaptıklarının elbet mutlaka hesabı sorulacak, her nefis ölümü tadacaktır..
 3. FatmaNeşe

  FatmaNeşe Islam-TR Üyesi

  sapık adam boşuna uğraşmıyor, ne kadar uzun komada kalırsam kar benim için diyordur, evet, adı gibi biliyorki koma hali onun bayram günleri gibidir, son nefesini verdiği anda gideceği yerde kendisinin neler beklediğini bal gibi de biliyor. İstediği kadar dirensin, Allah'ın c.c dediği olur.

  Son durağı cehennem dir kafirlerin.

  Bu lanet kişi az çektirmedi Din kardeşlerimize.

  Allah'ım sana sonsuz şükürler olsun, en büyük tesellimiz, senin huzurunda hiç kimse parayla pulla yargılanmayacak ve herkese hakkettiğinin karşılığı verilecek.

  Allahu Akbar

  La İlahe İllallah
 4. ABDULLAH9

  ABDULLAH9 Islam-TR Üyesi

  bu hınzır daha yaşıyormu
 5. يَعْقِلُونَ

  يَعْقِلُونَ Islam-TR Üyesi

  bu resim fotoşoplu gibi geldi bana.
 6. seyfuAllah

  seyfuAllah Islam-TR Üyesi

  Akhiler bu photo sahte gercek degil kendisi taburcu oldu hastaneden cIktI eceli gelmedi daha kopegin
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.