Sancaktar Dergisi Çıkıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında HAMAS tarafından paylaşıldı.

 1. HAMAS

  HAMAS Islam-TR Üyesi

    
 2. IsLaM4eVeR

  IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Yetkili Kişi Site Admin

  Hayirli olur umarim. Bu tür dergi ve yayinlarin cogalmasi gerek. Sevindim derginin cikacak olmasina.

  Umit hayirdir bu ekipde sen yoksun ? : )
 3. Şehide Filiz

  Şehide Filiz ikk

  bu ne yahu subhanallah evet izlerken tüylerim diken diken oldu korktum..lakin ne tekbirden nede bayraktan değil:) korktuğum şey kelimei tevhid adına yeni kulca bir şeyler üretmeleri..dergi kapağında hamas lideri heniye mısır lideri mursi ve türkiye lideri tayyib!!! söyler misiniz bunların o bayraktan anladıkları ne :) ben izlerken kahkaha sesim diğer odada yatan aile elemanlarına gitmesin diye kendimi çok zorladım ama yapamadım..babam duydu gülme sesimi ve yanıma geldi..onla birlikte izledik..oda güldü aşşağıdaki komşu yukarı çıktı..oda izleyince ipler koptu zaten:))) ben diyecek söz bulamadım...son yazdığım kısım ütopya olsada bu duurmu anlatmak için bu ütopyaya ihtiyacım vardı kusura bakmayın..hala gülmekteyim....
 4. Hilafet Sancağı

  Hilafet Sancağı Islam-TR Üyesi

  Bu ne böyle adamın üzerinde tağut t.c. devletinin bayrağı var.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?laik kemalist ve milliyetçi t.c. devletini temsil eden bayrağı kullanarak tevhide hizmet edeceğini mi sanıyor bu adamlar?bunları hiç gözüm tutmadı.Pekte tevhidi bir dergiye benzemiyor.Yeni çıkan bir islami etiketli(görünüşlü) dergiyi kötülemek istemezdim fakat dakika 1 gol 1 yani üzüldüm açıkçası
 5. seyfuAllah

  seyfuAllah Islam-TR Üyesi

  ben bu odada turk bayragI varsa bana sutun icinde birdamla kan dusunce o sutten hayIr gelmez
  Allah tayyibdir ve tayibden ba$ka bir$ey kabul etmez
  egen niyet guzelse bayrak sadece La ilahe illallah olmaLI odada
 6. portalkal

  portalkal Islam-TR Üyesi

  Hala osmanlı bayrağı olduğunu kavrayamadınız şu bayrağın tc kurulurken çıkmadı bu bayrak ,canakkalede yemende ta avrupa içlerinde kullanıldı .kuttul amare de seyyidim diyen araplar arkadan vururlen osmanlıyı o ordu 4000 bir goruse gore de 40 bin ingiliz kafirini esir aldı daha 100 sene bile olmadı 1915
 7. Süfyan

  Süfyan Islam-TR Üyesi

  Fazla gülmek kalbi öldürür. Sakin olun.
 8. Lalekai

  Lalekai Üyeliği İptal Edildi

  Hakkı batıla karıştıranlara yazıklar olsun,kelime-i tevhidin anlamını bilmeyip ama onun yazılı olduğu bayrağı kendine propaganda malzemesi yapanlara yazıklar olsun,demokratları veya demokrasiyi islamdanmış gibi gösterenlere yazıklar olsun,evet yazıklar olsun size ve sizin Allah'tan başka taptıklarınıza!
 9. HAMAS

  HAMAS Islam-TR Üyesi

  İslami dergilerin çoğalması gerekiyor.Fakat ben yapıları olarak çok da bilgi sahibi olmadığım için görüşmedim onlarla :)
 10. EBU HAFSA

  EBU HAFSA Islam-TR Üyesi

  eskiden benimde bayrak takintim vardi. Elhamdulillah kurtuldum o takintidan. Öncellikle adam cagiz bir atki üzerinde filistini simgeleyen ve diger tarafta türkiyeyi simgeleyen bir atki boynuna atmis.
  Muhtemelen bu atkiyi filistine yürüyüs mitinginde almis olsa gerek. Bu adamin zahirini görüp neredeyse Islama hakaret etmis gibi havalara girenler var.
  Müslümanlarin derdi bu olmamali. Bizim sistemle rejimle kavgamiz var. yarin birgün rejim degisirse o bayrak örnegin Türkiye Islam Cumhuriyeti yönetim sekli seriat olan ülkeyi temsil eder.
 11. Küresel Kitap

  Küresel Kitap Üyeliği İptal Edildi

  Hayırlısı olsun diyelim. bir de Hüküm diye yeni bir dergi çıkıyormuş. Hüküm Dergisi bu daha güzele benziyor sanki. Sancaktar'ın tanıtım sayısını görmüştüm. R.T.Erdoğan'ı Nureddin Zengi'ye benzetmişler, nasıl bir alaka bulmuşlar anlayamamıştım. Öte yandan dış işleri bakanı A.Davutoglu'nu "Davamızın Bakanı" diye tanıtmışlardı. Hali hazırda bu arkadaşların Küresel Cihad liderlerinin yazılarını okumaları veya tanıyanların bu arkadaşlarla görüşerek olayları duygusal degil, ilmi bir şekilde anlatması gerekiyor.
  Öte yandan ilk sayılarının kapaklarına koydukları ittihad-ı İslam'ın remz şahsiyeti olarak gösterilen üç şahsa bakınız: RTE, Mursi ve Heniyye.
  Neden ittihadı İslam uğruna canlarını verenler bu tabloda yoklar. Mesela Taliban, mesela Irak mücahidleri, mesela Küresel Cihad'ın şehid lideri Şeyh Üsame, Dr. Zevahiri vs.
 12. ibnikayyim

  ibnikayyim Islam-TR Üyesi

  adem özköse değilmi o tekbir diyen...maşallah diyeyim inş bereketli olur... daha iyisini ortaya koymadan eleştirmeyeceğim...islam adına daha iyisini insanların hizmetine sunarsam bir gün o zaman eleştiri yaparım...
 13. IsLaM4eVeR

  IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Yetkili Kişi Site Admin

  Bu tür dergiler akidede hatali bile olsa artmasi güzel.

  Neden derseniz elbette akidede yapilan hata onlarin yaptigini mesru göstermez ama bu tür dergiler artacak ki, devaminda gercek tevhidi dergilerde piyasaya cikacak. Ondan dolayi elestirilerin seviyesini kacirtmazsaniz güzel olur.
 14. Tevhidi yaşam

  Tevhidi yaşam Islam-TR Üyesi

  Kardeşler güzel bir işe imza atmışlar şahsi olarak araştırdığımızda hangi görüşe sahip oldukları bellidir o yüzden şahıstan çok kıyafete dikkat etmemek gerek.Tekfir ediyor birçok kişi onları yargılarken kendileri o yargı mekanizmasının neresindeler merak ederim doğrusu.
 15. HAMAS

  HAMAS Islam-TR Üyesi

  Dergiler ve gazeteler çoğaldıkça,düşünüpte dergi kurmayanlar için bir teşvik ve örnek teşkil ettiği için her ne kadar kişilerden bir kısmı ile aynı görüşte olmasamda iyidir iyi :)

  milat'da bile birbiri ile taban tabana zıt olanlar barınabiliyorsa sancaktarda da barınabilir.
 16. morueqq

  morueqq لا إله إلا الله Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

  selamun aleykum

  adamlar derginin kapağına demokrasi liderlerini koymuşlar facebook sayfasında da rahmetli erbakan diyerek rahmet diliyor uyanışın artması açısından belki güzel olacak fakat tağutun anlamını dahi bilmedikleri görülüyor.
 17. Çay-Şakird

  Çay-Şakird Islam-TR Üyesi

  dergiler bir düşüncenin veya bir hareketin tanıtılmasında çok önemli rol oynuyor. akide olarak zaten bizim beklentimizi karşılayabilecek bir dergi olmayacağını az çok tahmin edebiliyordum çıkmadan önce de, fakat dediğiniz gibi dergi olayına teşvik için faydalı olabilir.
 18. Mervan Hadid

  Mervan Hadid İyi Bilinen Üye Forum Yöneticisi

  Kardeşim, hüküm dergisi hangi camiaya ait bir bilgin varmı? bazen piyasada ismi populer olmayan şahıslar veya dergiler çok kaliteli olabiliyor..
 19. Küresel Kitap

  Küresel Kitap Üyeliği İptal Edildi

  herhangi bir cemaate ait degil galiba. muhtevayı da henüz göremedim ancak dolu bir yayına benziyor.
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.