peygamberimizin kimliği(benzetme)

Konu, 'Hz. Muhammed Sav'in Hayatı' kısmında haboli07 tarafından paylaşıldı.

1. haboli07

haboli07 Islam-TR Üyesi

2. Said El Ensariyy

Said El Ensariyy İyi Bilinen Üye Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

İlginç...
  3. Muhammed Yusuf

Muhammed Yusuf Islam-TR Üyesi

komik
  4. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida أَلَيْسَ اللَّهُ بِأَحْكَمِ الْحَاكِمِينَ Yetkili Kişi Site Admin

Dün elime geçti.. Baştan ilginç, bilgilendirici , değişik gelse de böyle benzetme işlerden uzak durulması kanaatındayım.

Yine gül koyulmuş! Az daha TC vatandaşı yapacaklarmış, şeklen Tc kimliğinin benzetilmiş. Ba
  5. Hasbihal Ali

Hasbihal Ali Aktif Üye Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Kesinlikle degerli Adminimize katiliyorum. Bence de bu tür seylerden uzak durmak gerek. Neticede benim bildigime göre Fethuallahcilar yapmisti bunu Kutlu Dogum haftasi isinde. Cocuklara mi ne dagitilmisti ama gecmis zaman tam da hatirlamiyorum. Allah dil sürcmemden dolayi bizi affetsin.
  6. Kozsoy

Kozsoy Islam-TR Üyesi

banada ters geldi aslı bu

7. MuhammedRabbani

MuhammedRabbani Islam-TR Üyesi

kimse kusura kalmasın ister selefiler yapsın ister nurcular yapsın .demokrasinin emrinde olan bir kurum veya kişinin vs yaptığı bir şey alınmaz onlar islamın hayrına hiç birşey yapmazlar .çünkü eğer hayırlı bir şey yapmak istiyorlarsa ilk önce demokrasiye sırtlarını dönerek kendilerine bir hayır yapabilirler .(ahiret için )
  8. HAMAS

HAMAS Islam-TR Üyesi

gül resmi görünce aklıma @!sLaM4eVeR'in gül peygamberim sözü aklıma geliyor.

allah-u alim bu tarz kartı neden hazırladıkları ile ilgili Peygamberimizin hayatı ile ilgili siyer bilgilerini çocuklara kolay öğretmek için hazırlandığını biliyorum.
  9. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida أَلَيْسَ اللَّهُ بِأَحْكَمِ الْحَاكِمِينَ Yetkili Kişi Site Admin

Rasulullah (s.a.v.) şöyle buyurmuştur :
    “Ben rahmet peygamberiyim, ben kılıç peygamberiyim.”
    (Ahmed b. Hanbel, Musned, IV, 395)
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.