Osmanlı yeniden mi doğuyor?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Muhammed Yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. Muhammed Yusuf

  Muhammed Yusuf Islam-TR Üyesi

    
  osmanliyeniden.jpg

  Irak ve Afganistan'ın işgaliyle başlayıp, ılımlı-lâik Türkiye'nin Ortadoğu'ya model ülke olarak pazarlanmasıyla devam eden haçlı seferleri süreci, son hız devam ediyor.

  Buna paralel olarak medyada bi kampanya başlatıldı. Son zamanlarda, Türkiye'nin yeniden Osmanlı olmaya başladığı gibi saçma sapan tartışmaların çoğaldığını görüyoruz.

  Tiyatrodan ibaret olan bu programlarda "Herkesin fikrini söyleyebildiği demokratik bir ortam" havası oluşturulmaya çalışılıyor.
  Bölgede en büyük emeli bulunan kâfir ABD, Türkiye'deki paralı ajanlarını (medya görevlilerini) kullanıyor bu iş için. Örneğin; Yiğit Bulut denen mel'un adamın sunduğu bir programda bu tartışılıyor ve diyorlar ki:

  "Osmanlı yeniden doğuyor. Tabi bizim kasdettiğimiz Osmanlı, Hilâfet falan değil, ekonomik ve siyasi bir gelişme süreci..." [Habertürk/Sansürsüz - 4 Temmuz 2011]

  Böylece insanları aldattıklarını da itiraf etmiş oluyorlar, yani "Bizim bu tartışmaları yapmamızın sebebi, "Herşey güllük-gülistanlık" mesajı vererek, Ortadoğu'ya lâikliği ve demokrasiyi ihraç edecek ortam oluşturmak" demek istiyorlar.

  Ama aldatılmayı kendine şiar edinmiş milyonlarca insan "Osmanlı yeniden doğuyor" lafını duyunca, ırkçılıkla sulandırdığı dini duygularını da kabartarak "Vay be, yeniden Osmanlı oluyoruz" teraneleriyle tatmin olmaya başlıyor.

  Kitlelerin bu kadar kolay aldatılması, gerçekten korkunç ve tehlikeli bir durum. Çünkü bu düşünceye sahip milyonlarca insan, T.C devletinin ve rejimin doğru yolda olduğunu sanıyor ve bunun devam etmesi için "İstikrar" putunun gereğince (fikriyle, zikriyle ve oylarıyla) destek olmaya devam ediyor.

  Oysa şunu düşünmüyor:

  T.C devleti tam 90 yıldır işgalci kâfir devletlerle işbirliği yapan, ALLAH'ın kanunlarını tanımayan, ALLAH'ın yasak ettiği her şeye teşvik eden bir rejime sahiptir. Türkiye bir fuhuş yuvası haline gelmistir. Ayrıca her gün buradaki üslerden kalkan NATO-ABD savaş uçakları, Müslümanların kafasına bomba yağdırmaktadır. Filistin başta olmak üzere onlarca İslâm beldesi de işgal altında iken, biz bu masallarla avunurken Müslüman kadınların namusları kirletiliyor. Ve bunu yapan kâfirler, şuan İncirlik başta olmak üzere, 50 yıldır Türkiye'deki onlarca NATO-ABD üssünde eğitiliyorlar.

  O zaman yeniden doğan şey bir Osmanlı değil, olsa olsa "Yeniden Bizans" olur....

  Olan şey şudur: Kâfir batı denizaşırı işgallerle bir yere varamayacağını anladı ve artık "Demokrasi" putunu kullanarak Müslüman halkları kontrol altında tutmaya çalışıyor. Hem maliyeti azaltıyorlar, hem de tağuti saltanatlarının devamını sağlıyorlar. Bunun için model olarak Türkiye rejimi seçilmiştir.

  Şu anki T.C yöneticilerinin görevi; Ortadoğu'daki ayaklanmaların bir İslâm Devleti ile sonuçlanmasını engellemek için, halkların Osmanlı'ya olan hayranlıklarından yararlanarak demokrasiyi Ortadoğu'ya ihraç etmektir. Türkiye'nin ekonomisinin düzeltilmesinin ve itibar kazanmasının sebebi de işte budur. Yakında PKK-Terör sorunu da bitirile(bile)cektir, bu plan çerçevesinde. Yoksa AKP-CHP-MHP ile ve bu kıytırık partilerin politikaları ile bi alakası yoktur gidişatın.

  "...Hayır, o zâlimler birbirlerine, aldatmadan başka bir şey va'detmiyorlar.!" [Fâtır:40]

  Kaynak: Cihad Ruhu

  osmanliyeniden.jpg
 2. gayb3

  gayb3 Üyeliği İptal Edildi

  TEKRAR OSMANLIYI GÖRMEK BÜYÜK BİR GURUR OLUR
 3. musab99

  musab99 Islam-TR Üyesi

  Kardeş sen yazıyı okudunmu?? Eğer okuduysan bu yorumu neye istinaden yaptın merak ettim doğrusu
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.