Mehdi Hz. İsa (a.s.) mı?

Konu, 'Kıyamet Alametleri - Ölüm, Kabir ve Ötesi' kısmında matematikçi tarafından paylaşıldı.

1. matematikçi

matematikçi Islam-TR Üyesi

BEN VERDIGINIZ LINKLERDEKİ HERŞEYİ OKUDUM MEHDİ BAŞKA MI YOKSA HZ İSA MI ARASINDAKİ FARKI ANLAYAMADIM....:teşekkür
  2. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida أَلَيْسَ اللَّهُ بِأَحْكَمِ الْحَاكِمِينَ Yetkili Kişi Site Admin Forum Yöneticisi

Mehdi başka, Hz. İsa (a.s.) başka.

İkisi de gelecek. Mehdi, Hz. İsa (a.s.)a namaz kıldıracak.
  3. Muhammed Yusuf

Muhammed Yusuf Islam-TR Üyesi

Bir de cemaatlere göre mehdiler vardır mesela nurcuların mehdisi said nursi gibi :)
  4. Muzzammil

Muzzammil Islam-TR Üyesi

Bir başkası da: Harun Yahya, Nam-ı Diğer Orhan babacı Adnan :)
  5. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Yetkili Kişi Site Admin

Okuduğunuzu sanmıyorum, detaylı bilgi almak istiyorsanız, polen yayınlarından çıkan detaylarıyla ahiret hayatı adlı kitabı alırsanız bu konuda kaynak bilgiye ulaşabilirsiniz.
  6. matematikçi

SANMIYORMUŞ..ZANDAN KAÇIN.OKUDUM DİYSAM OKUDUM İŞTE.VELEV Kİ OKUMADIM OKUDUM DİYİPTE BUNDA ÇIKARIM NE OLACAK.MUHAKEMESİZ...........
  7. IsLaM4eVeR

Okuduysan farklı olduğunuda anlardın. Allah kibirden korusun. Bana karşı kibir yapana kadar dininizi gidip kaynaklarından öğrenin. Okuyup etmeden gelip burada laf olsun diye konu açmayın.

Okuduysanız da insan gibi şu linkde şu cümlelerden ben şunu anladım acaba doğrumu diye sorardınız. Soru sormanında bir adabı vardır.
  8. matematikçi

kardeş benım sordugum sorulra sen cevap verme.....laf olsun diye soruyomusum..
  9. IsLaM4eVeR

İnsanoğlu gerçekten çok münakaşacı!!!
  10. matematikçi

ALLAH avc SANA ACISIN.DİYECEK BİŞEY BULAMIYORUM.BÜYÜK İHTİMALLE YAŞIN BENDEN BÜYÜK.AEO.BİR DAHA BİRBİRİMİZE KARŞI YORUMYAPMAYALIM.
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.