Mantar, Kaşıntı, Koku, Geçmeyen Yaralara, Yatalak Hasta Yaralara

Konu, 'Bitkisel ürünler ve Kapsüller' kısmında drog tarafından paylaşıldı.

 1. drog

  drog Islam-TR Üyesi

    
  Ayaklarda İstenen Ferahlık

  Cildinize hoş bir koku ve ferahlık hissi verir. Bu sayede terin rahatsız edici kokusunu önler.


  İçindekiler: Etil Alkol, Diyonize edilmiş su, Gliserin, Bitkisel Aloe, Piroctone Olamine, Dexpanthenol, Allantoin özlü parfüm, Mentol ve Acid Citrique içerir.
  Faydaları: Aloe Vera katkılı olan ürün, mantarın neden olduğu kaşıntı ve koku oluşumunu önler, ferahlık sağlar.

  Bileşiminde bulunan antiseptik maddelerden dolayı başta ayaklarınız olmak üzere cildinizde temiz bir ortam oluşturarak; Mantar, Tırnak Mantarı, Sedef, Egzama vb. gibi hastalıkların sebep olduğu kötü kokuları ve kaşıntıları önler.

  Cildinize hoş bir koku ve ferahlık hissi verir ve bu sayede terin rahatsız edici kokusunu da önler.

  Deride oluşan açık yaraların, pişiklerin ve benzeri deri bozukluklarının tedavi sürecini kısaltmada yardımcı malzeme olarak kullanılabilir.


  Kullanılışı: Mantarlı ve kaşıntılı bölge (el, ayak, koltuk altı vs.) kükürtlü sabun ile iyice temizlendikten sonra yeterli miktarda VALERİAN mantar,kaşıntı,koku spreyi püskürtülür.

  Özellikle akşam yatmadan önce tatbik edilmesi önerilir. Sorunlu bölge öncelikle, kükürtlü sabun veya doğal sabunlar ile yıkanıp kurulandıktan sonra, ortalama 10 cm mesafeden VALERİAN SPREY sorunlu bölgeye sıkılır ve kuruması beklendikten sonra
  ( 5 dakika) , tercihen açık olarak yatılır. Aynı şekilde sabah giyinmeden evvel benzer şekilde tatbik edilir ve sonrasında temiz bir çorap veya çamaşır giyilerek hayata devam edilir. Akşam ve sabah olmak üzere tatbik edilerek tatmin edici sonuçlar hızla alınır. Ortalama olarak ve kişinin karaciğer rahatsızlıkları başta olmak üzere, iç hastalıklarına bağlı bir sorunu olmadığı takdirde, 3–15 gün arasında faydaları ortaya çıkar.
  Derilerde oluşan yara, pişik ve benzeri bozuklukların olduğu bölgeye, akmayacak şekilde ve ortalama 10 cm mesafeden sıkılarak tatbikat yapılır. Akşam ve sabah tatbik edilmesi önerilir. VALERİAN SPREY ilaç olmayıp, tedaviyi hızlandıran ve yaranın çabuk kapanmasına yardım eden antiseptik bir üründür.
  Başta; Ayaklar, koltuk altı, apış arası (mahrem bölge) olmak üzere, cildin her yanına tatbik edilebilir. Ancak göz, ağız ve özellikle mukoza bölgesinde hekim talimatına uyularak kullanılmalıdır. Kulak dışına tatbik edilebilir ancak, kulak kanalına girmeden kulak içine, temiz bir pamuk üzerine sıkılarak tatbik edilebilir.
  İlaç kullanılmadan evvel çalkalanmalıdır.

  SAKLAMA KOŞULLARI:
  Dik olarak oda sıcaklığında muhafaza ediniz. En fazla 40 C derece de oda sıcaklığında saklayınız.

  Uyarılar/Önlemler

  Bakterilerle enfekte olmuş cilt hastalıklarında ayrıca spesifik bir tedaviye ihtiyaç olabilir. Tekrarlayan rahatsızlıklarda kişisel giyecekler (çorap ve çamaşırlar v.s.) her gün değiştirilmeli ve kaynatılmalıdır. Düzenli hijyenik önlemler bütün tedavilerde başarı için esastır.Açık yaralarda kullanmayınız.Gözle temas ettirmeyiniz.Hassas yerlere kullanmayınız.

 2. Birtat

  Birtat İyi Bilinen Üye Forum Yöneticisi

  üyelere iskonto var mı hacı??
 3. GuLYaRaSi

  GuLYaRaSi VuSLaTa HaSReT Yetkili Kişi Site Admin

  :D:D
 4. Birtat

  Birtat İyi Bilinen Üye Forum Yöneticisi

  Son düzenleme: 7 Mayıs 2015
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.