KURAN-I KERIM VE TURKCE MEALI FULL ( ONLINE DINLE )

Konu, 'Sesli Kuran' kısmında yusuf tarafından paylaşıldı.

1. yusuf
    Islam-TR Üyesi

KURAN-I KERIM VE TURKCE MEALI
    [flash]http://www.listen2quran.com/listen/mediaplayer.swf?config=http://www.listen2quran.com/listen/Conf.aspx&logo=http://img139.imageshack.us/img139/680/darultevhidpagetlce8.jpg&flash width=445, height=560[/flash]

2. DAVA
    Islam-TR Üyesi

ALLAH razi olsun... ama bu türkce degil Deutsch ce :D
  3. yusuf
    Islam-TR Üyesi

selam aleykum

akhim sana cok ilginc bir sey anlatayim .. bu player hangi ulkeden girerisen o ulkenin kuran mealini veriyor :D

saka degil turkiyede tanidigin var ise soyle acsinlar bu sayfayi sana meal TURKCE diyecekeler .. bende bilmiyordum rabbim hazirlayanlara ecrini versin .. ben meal in sadece ing ce ve turkce oldugunu saniyordum yani turkiyede meal turkce ABD de ingilizce oldugunu .. simdide sen almanca diyorsun .. ne guzel bir program yapmis adam ..

selametle
  4. BEYDAGI_FM
    Islam-TR Üyesi

bende türkçe,Hazırlayandan ve bu sitede sunanlardan ALLAH razı olsun inşaALLAH
  5. kalecikamil
    Islam-TR Üyesi

bilen arkadaşlarımız varsa okuyanın ismini yazarsa download edeceğim yada CD sini alacağım çok etkileyici tşkler...
  6. kalecikamil
    Islam-TR Üyesi

aleyküm selam
    çok sağolun Ahmad Al Ajmidir
    ismi öğrenmek için epey uğraştıydım
    tekrar teşekkürler
  7. Ahmed Han
    Islam-TR Üyesi

Selamun aleykum,
    Ben şöyle bir şey arıyorum, her bir ayeti tek tek önce Arabca olarak okusun ve ardından Türkçe olarak mealini okusun. Böylecene zig zak çizerek her bir sureyi ayetlerini Arabca ve Türkçe okuyarak gitsin. Böyle bir kıraat var mı yok mu onu bile bilmiyorum, varsa var deyip hangi isimle aramam gerektiğini söylerseniz çok makbule geçecektir.
  8. İSTİŞHAD
    İyi Bilinen Üye

9. thelionking
    Islam-TR Üyesi

Emeğiniz için teşekkürler. Çok güzel bir çalışma olmuş. Ancak bildiğim kadarı ile Bakara suresi 286 ayetten oluşuyor. Burada ise sadece 107 ayet okunmuş. Devamı ile ilgili bilgisi olan var mı?
    Teşekkürler
  10. fatosbudak
    Üyeliği İptal Edildi

Audio Quran Translation mp3 All Languages Quran Mp3 Download and Listen Online Quran
    42 dilde kuran meali online dinlene bilir bir cok türkçe tercüme ve seslendirmesiyle videoquran.net
    adresinden alabilirsiniz.arnavutca amerikce arapca azerice bahasa indonesia bangala bengali berberce
    tamazgitce boşnakca cince ingilizce filipince fransızca almanca gujareti hintce kannada dili korece
    kürtçe malayalam maranoa marthi peştunca persce portekizce rusca somalice ispanyolca kisvahili tagalog
    tamilce telagu türkçe urduca uygurca özbekce ve daha bir cok dilde sesli kuran tercümesi indire bilir
    dinleye bilir. veya bilgisayarınıza program olarak yükleyebilir. hatta sitenize ekleye bilirsiniz.
    sadece arapca isteyenler için 150 değişik hafızdan sesli kuran için mp3 quran audio quran mp3
    sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş

Yüklüyor...