Kadınların giyimi ve kurana karşı davranışları

Konu, 'Soru Cevap Bölümü' kısmında ^^muvahhıd şehidan^^ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samanpan

samanpan . Yetkili Kişi Site Admin

ben hala giyinme konusundan önce bidat konusuna bakmasını öneriyorum.
  2. Al Muwahhida

Al Muwahhida Islam-TR Üyesi

Subhan'ALLAH neden bu konu sürekli ıstılıp ısıtılıp yeniden öne cıkarılıyor anlam veremiyorum..

Kardesim Derdiniz Düştüğünüzde Yada Hasbelkader Bir kazaya Uğradığınızda Ziynetinizin Görünmesinden Endişe etmek ise;

Bacaklarınızı Saracak Örtecek Bir Çok şey var Alhamdulillah, Ayak Bileklerine kadar uzanan İç Giysiler Mevcuttur..Bunların İsimlerini vermeme gerek yok zannediyorum siz elbette daha iyi bilirsiniz nelerden bahsettiğimi.. Onları Giyin, ki Giymek durumundasınız zaten.. Ardındandan Normal Kıfayetinizi we Dış Kıyafetinizi Giyip Çıkarsınız.. Bunları Giydikten Sonra Ne gereği var Pantolan Giyeceğim Israrının!
  3. Hafsa binti Ömer

Hafsa binti Ömer Islam-TR Üyesi

şimdi...muvahhide kardeşimle ben de aynı fikirdeyim ve hala bu konuda ısrarcıyım ..aynı konu geçen ay başka birisi tarafından açılmıştı ve ben bi kardeşim tarafından çirkince hakaretlere maruz kalmıştım...haramdır demiyorum ..ama tercih edilmesi gereken bu değildir diye düşünüyorum ...yani bir kadın arkadaş ortamında da çarşafın altındanda giymemeli ...bence giyinmek taviz vermek anlamına geliyor...selametle...
  4. vahdetselam

vahdetselam Islam-TR Üyesi

ben etek giyemiyorum ve giyince de kendimi berbat hissediyorum ne olacak ben günahkar mıyım? geniş kesim pantolonlar var paçalar da bol.bunlarda bi sakınca görmüyorum ben zaten mantolorumuz örtüyor.. hem dış örtülerimiz olmadan çıkmıyoruz ki. bu konuda neden ısrar ediliyor pantolon haram diye. hem pantolon yeter ki erkek giyimini andırmasın ve çok dar olmasın .önemli olan bu
  5. Hafsa binti Ömer

Hafsa binti Ömer Islam-TR Üyesi

.......
  6. samanpan

fetva vermesen keşke. şu an kaç kadını cehenneme itiyosun farkında mısın.
  7. samanpan

konu kilitli öğrenmek isteyen var olan konuları okusun yazılı hersey
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.