İmanımla Çelişkiye Düşmek istemiyorum (Kafa kesmek hakkında)

Konu, 'Cihad ve İslami Mucadele' kısmında Fucidin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ENSARİ
    Islam-TR Üyesi

evet boyun vurularak yani tam şah damarı üzerinden profesyonel olarak yapılırsa bu o kişinin anlık acı çekip ve ve oradan akan kanın en şiddetli bir şekilde fışkırmasıyla kısa sürede ölümde gerçekleşir..şeri cezalarda amaç acı çektirmek değil verilen hükmün yani öllümün gerçekleştirilmesi amaç olandır..tabi oradaki olan hadiseler savaş ortamında kafirlerin masum veya mücahidlere uygulanan zulüm ve işkenceleri görenlerin o anda içlerindeki kinden dolayı fevri olarakta gerçekleşmiş olabilir..İslam Tarihi incelenirse görülecektirki fetih olan ülkelerde asla toplu katliamlar olmamıştır,ama onlar kafirler her fırsatta(haçlılar v.s.) girdikleri Müslüman topraklarda işkencelerin her türlüsünü denemişlerdir,hemde asker ve sivil,çocuk ayırt etmeden..eğer şu anda Onların yaptıklarına aynen onlar gibi uygulanmış olsaydı onların şu anda nesilleri kurumuştu..Elbettki Müslümanın özellikleri arasında asla aman dileyene kılıç kalkmazdı üstelik savaş meydanlarında bile,..ama kafirler hep daha önce olduğu gibi şimdide aynen İslam topraklarında Müslümanları ayırt etmeden işkencelerle öldürmeye devam etmektedirler..
  2. Fucidin
    Islam-TR Üyesi

Konu için uzunca bir mesaj yazmıstım ancak Yöneticiler tarafından onaylanmamış.Her neyse sağlık olsun , tek diyeceğim değerli yorumlarınız için Teşekkürker.Sağlıcakla kalın
  3. Ansar1
    Üyeliği İptal Edildi

imanimla celiski bu nasil bir soz? bu kadar basit mi? bizleri en adi sekilde katleden bir kac soysuz keferenin gebertilme sekli seni imaninla nasil celiski icine sokuyor?
    konu basligini degistirebilirmiyiz lutfen admin arkadaslar, her gordugumde tuglerim diken diken oluyor.
  4. Salman Raduyev
    Islam-TR Üyesi

kelle vurmanın bir amacıda kafirlerin kalplerine korku salmak değilmi?zaten sevimli görünen birşey olması beklenemez....
  5. IsLaM4eVeR
    لا اله الا الله

Konu gereksiz oldugu üzere kapatiyorum.

Allah cc sizleri kaldiramayacaginiz yükle sinamaz ancak insan ..............
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yüklüyor...