Fatih ÇOLAK KURANI KERİM Hatmi Şerifi Full Hatim

Konu, 'Kuran'ı Kerim Kayıtları (Quran Reciters)' kısmında rucane tarafından paylaşıldı.

1. rucane

rucane Islam-TR Üyesi

FATİH ÇOLAK hocamızın, mulk, yasin, tebareke, amme, fatiha .... sureleri var
    görüntüsüz

çollak Arama Sonuları - Ses Kaydı Arama - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Fatih Çollak Kuranı Kerim Hatmi Şerifi 1.Cüz

[D]1402[/D]

De ki: "Ey Kitap Ehli, bizimle sizin aranızda müşterek bir kelimeye gelin. Allah'tan başkasına kulluk etmeyelim, O'na hiçbir şeyi ortak koşmayalım ve Allah'ı bırakıp bir kısmımız bir kısmımızı Rabler edinmeyelim." Eğer yine yüz çevirirlerse, deyin ki: "Şahid olun, biz gerçekten Müslümanlarız." (Al-i İmran Suresi, 64)
  2. islam_huzur

islam_huzur Islam-TR Üyesi

link açmıyor kardeş bir problemmi var acaba? Emeğine sağlık ama bir kontrol edersen sevinirim.
  3. laylay

laylay Islam-TR Üyesi

linkler yenilendi
  4. omer9asa

omer9asa Islam-TR Üyesi

Bİ deneyelim
  5. arife anıl güngör

arife anıl güngör Islam-TR Üyesi

s.aleyküm ben KURANI KERİM HATMİ indirmek istiyorum ama bi türlü yapamadım nasılyapacağım konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden ALLAH RAZI OLSUN
  6. eL_Muhacir

eL_Muhacir Cemaat cihad için,cihad cennet içindir !!! Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

gülyarası.com üye olduğun takdirde indirebilirsiniz inş.. her cüzün altında mp3 simgesi var ona tıkladığınız vakit indirebilirsiniz
  7. elifşükran

elifşükran Islam-TR Üyesi

Arap birisi Kuran okuyuşumu beğenmeyip türk usulü okumanın manayı bozduğnu söylemişti.Dinlerken arap karialarını dinlemenizi teşvik ederim.
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.