CÜBBELİ AHMED İTİRAF ETTİ, YAKAYI ELE VERDİ

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ABDULHAK tarafından paylaşıldı.

 1. IsLaM4eVeR

  IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Yetkili Kişi Site Admin

    
  Önce kendine bak, senin ilmi seviyen neki gelip burada karşıdaki kişiye münafıkla itham ediyorsun? O şahıs tevhidi alimlerle görüşür mü sanıyorsun? Nerede showmen erkek showwoman kadın varsa gider orada kafirlerin içinde islamı maskara yapar.

  Gelelim flashtv ye evet güzel sohbet yapıyor hatta diyebilirimki tvlerde bu kadar çok sohbet yapıp hadislerle anlatmaya çalışan yok.

  Ama cahillerin farkedemediği bir durum var.

  Adam 10 tane konuya değiniyor 6-7 tanesi doğruysa 2-3 tanesinde dine öyle sapkınlıklar sokuyor ki, YER GÖK TİTRERCESİNE sözler.

  Ve 3 kelimeden biri ehli sünnete, selefi salihine, vahabilik adı altında kuran ve sünnetin deliline dil uzatıp alçakca sözler sarf etmekte.

  Hadi bakalım engin görüşlü alim kardeşim git hocanın dizi dibine buraya gelip birde bizim günahımızı yüklenme.

  Selametle.
 2. hakyolcusu

  hakyolcusu Islam-TR Üyesi

  cübbelinin sapıklıklarını buraya yazmak ile bitmez yassakta kafasını kuma ğömen deve kuşuna dönmüş cahiller zaten ğöremezki cübbelinin sapıklıklarını...sacede bir tane sapıklığını yazayım yeter mesela diyor ki ben ölünce efendi hz.leriyle kabirde tefsir dersi yapacağız cübbeli taraftarları bunun ne anlama ğeldiğini biliyormusunuz hiç düşündünüzmü hocanıza hiç sordunuzmu bunu nerden biliyormuş...CÜBBELİ ĞİTSİN TV LERDE TAĞUTLARA YALAKALIK YAPSIN ONUN İŞİ O MÜSLÜMANLARLADA FAZLA UĞRAŞMASIN ...TEVHİT EHLİ MÜSLÜMANLARA VAHABİ MEZHEBSİZ DEMENİN HESABI MAHŞERDE SORULUR KENDİSİNDEN...siz ler hiç düşüne biliyormusunuz islam düşmanı kanallar kendi kanallarında islamın anlatılmasına izin versin...hanği fravun,hanği nemrut,hanği ebu cehil islamın anlatılmasına izin vermiş bilen varmı?
 3. Usud-ul Harb

  Usud-ul Harb Islam-TR Üyesi

  Bu soytari herife hala hoca diyorlar ya..
  Bunu korumaya calisan kesin mizragin bir ucu da kendine dokunuyor ki savunmaya kalkiyordur..
 4. muaz talha

  muaz talha Islam-TR Üyesi

  ÇOK YAKINDA İRŞADUL MÜRİDİN DOSYASIYLA BULUŞACAĞIZ ORADAKİ ŞİRK TÜRLERİNİ ALENEN GÖRECEĞİZ İNŞ.
 5. sehit58

  sehit58 Üyeliği İptal Edildi


  Akhi, "Ama bu sahtekarlık" sözü doğrudur. Bir kişi cehennemde olursa, Allah'ın ondan kopyasını yapmaz. Sadece cennet ehli cennete girer, kopyalar değil.

  Cehennemde aldatmak ve sahtekarlık yok. Fatih Bey burda doğru söylüyor.
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.