Cinlerden, Şeytanlardan, Büyücülerden ve Sihirbazlardan Korunmanın Yolları

Konu, 'Sahih İlmihal' kısmında Mikdad tarafından paylaşıldı.

1. bilinmeyen0754

bilinmeyen0754 Islam-TR Üyesi

Hayizli kadin kurandan yet okuyamayacagi icin o surec icerisinde neler yapabilir acaba? Buda cevaplandirilsa cok iyi olurr
  2. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida أَلَيْسَ اللَّهُ بِأَحْكَمِ الْحَاكِمِينَ Yetkili Kişi Site Admin

Sorularınızı, bölümünü tutturabilseniz çok iyi olur
  3. bilinmeyen0754

Aslinda tutturabildigimi dusunuyorum.sonucta Bu gibi seylerden korunmak icin okunmasi gereken ayetlerden bahsedilmis.o ayetleriayetleride hayizli bi bayan okuyamayacagina gore ne yapacak?
  4. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida أَلَيْسَ اللَّهُ بِأَحْكَمِ الْحَاكِمِينَ Yetkili Kişi Site Admin

Neredeyse 4 senedir foruma üyesiniz fakat Soru Cevab bölümünün ne işe yaradığının farkında değilsiniz.
    Yazınızın sonuna soru işaret (?) ekliyor ve ilmi bir cevab bekliyorsanız bunu iki (soru cevab veya sertbest kursi) yerden birine açmalısınız. Çünkü burası düzenli bir forumdur.

İlmihal (veya benzerleri) bölümü, ilmihal konuları hakkında hazır mesajları içerir, sorulara cevab verilmez. İlmihal konusunda sorunuz varsa, Soru cevab bölümünde ilmihal konulu yere sorunuzu açınız ya da serbest kursi bölümüne açarak herkesten cevab bekleyebilirsiniz.

Üyelerimiz, böyle her bölüme rastgele sorular soracak olursa, hem karışıklık, hem diğer insanların faydalanmasını ibtal, hem ayrıca siteyi düzenlemek için kişi ve zaman israfı hem de soruya cevab verecek kişi için soruların nerelerde olduğunu araştırma karışıklığı olacaktır. Siteyi düzensiz hale getiren bu tür davranışlardan sakınalım ve sahib çıkalım inşeallah.

Forumda Konu Açarken Ve Yorum Yazarken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

http://www.islam-tr.com/forum/konu/...arken-dikkat-edilmesi-gereken-kurallar.27837/
  5. bilinmeyen0754

uyarinizi dikkate alacagim. Evet 4 senedir uyeyim lakin henuz 1 2 ay aktif olmaya basladigimi bu aktifliginde yazilan konulari okumak ekleme ve ya elestiri yapmak icin kullaniyorum.ki ekleme ve ya elestiri yapmayida 10 kere bile yapmamisimdir.ayrica ilk mesajimda cevap beklemek yeri e sadece konunun orada yetersiz kaldigini belirtmek istemistim.bu yuzden o cumlenin yerinin tam burasi oldugunu dusunmustum.yanlis anlasilma kalmamaisini umid ederek cevap veriyorum.tekrar forum kurallarini goz onunde bulunduracagimi belirtiyorum.hayirli günler
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.