Büyü yaptılar ! Çok Acil Yardım Lütfen

Konu, 'Cin - Sihir - Büyü ve Tılsımlar' kısmında suyunrenqi06 tarafından paylaşıldı.

1. abdullah11
    Misafir

kardeş rukye ayetleri var o ayetleri bulsun bulamazsa ben yazarım inş. o ayetleri her gün saf zeytinyagına okuyacak yada baskası okuyacak ve o zeytin yagını tüm vucuduna sürecek biraz bekleyip gusledecek . böyle tam 40 gün devam edecek ins . sonra devamlı bakara suresini okuyacak yada evde bakara suresi acık olsun kaset teyp falan çalsın . ayrıca evi bağlasın . ev bağlama evin doğusuna gidip 7 kere ayetel kursi okuacak batıya gidecek oradada 7 defa kuzey ve güneye de aynı yapıp en sonunda evin orasında okuyacak ve elini işaret parmagını tutup basının uzerinde cevirecek . her gün kendini bağlasın 1 ayetek kursi sagına 1 soluna 1 önune 1 arkasına 1 yukarı 1 aşagı ve 1 kerede okuyup içine cekecek .. tüm bunlar hepsi pratikte sahsım yada cevremdekiler tarafıondan deneniştir ve allah cc sifa vermiştir .. anca tevhid ehli olmak tek sart . bir se buyu yapıldıysa yapılan buyyu muska bulunmak zorunda .ve tevhid ehli bazı kardesler var onlara rukye yaprrırırsa etkili olur inş
  2. abdullah11
    Misafir

bakara surei okunan eve şeytan girmez ( hadis )

ev bağlama olayının nedenı cıkan cinler evin içinden cıkamayıp aç kalması için / kendini bağlama olayı ise cinin içeride açlıktan ölmesi yada girememesi için ( hureyre hadisi ve sonunda peygamberimizin ayetel kursi okudugunda allah o kisiye koruyucu birer melek gönderir taki acıktan gunah işleyene kadar onu korur

zeytinyaglama olayı ise içteki cini aç bırakma amacıyla yapılır hatta forum kullanıucısı olan ve suan rabbıne kavusan inş şehit esedullah1230 kardes bızzat 40 gün kendine yapmıstı ve cok faydasını görmustu
  3. Abdulmuizz Fida
    أَلَيْسَ اللَّهُ بِأَحْكَمِ الْحَاكِمِينَ

4. Hafsa binti Ömer
    Islam-TR Üyesi

Allah yardımcısı olsun inş. tez zamanda rabbim şifasını versin ..
  5. suyunrenqi06
    Islam-TR Üyesi

ESSELAMÜ ALEYKÜM HER CEVAP VE İLGİ İÇİN ALLAHC.C. RAZI OLSUN KARDELER SİZLERDEN UZAK OLSUN BU TÜR İMTEHANLAR İNALLAH İNANIN ÇOK AMA ÇOK ZOR BETERİNDEN KORUSUN RABBİM KIZ TEVHİD EHLİ OLDUĞU İÇİN İNALLAH HOCA DENEN CİNCİLERE GİTMİYOR KIZIN ANNESİ BİR BAYAN HOCAYA GİTMİ GECEN SENE MECBURUYETTEN KADIN 500 YTL İSTEMİ AMA DEMİ NASIL OLUR ALLAH RIZASINA PARA KATILMAZ FALAN BEN DEMİ FAKİRLERE DAĞITIYORUM ANNESİNE GECE KADINA GİTTİĞİ İÇİN İKAZ GELMİŞ RÜYADA TÖVBE ETMİŞ ANNESİ
  6. suyunrenqi06
    Islam-TR Üyesi

inşallah kardeşler kayınvalidesi tekrarlatıyormuş sürekli sanırım ondan bu şekilde muskayı naqsıl bulacakki :(ne insanlar var kadım donuyor :(tevhid ehli okuyucu kardeşi nereden bulacak kendi okuyor süreklide kuran dinliyor yatarken kuran açık :(
  7. suyunrenqi06
    Islam-TR Üyesi

bunların hepsini 2 kez baştan aşağa okudu uyguladı olmadı bir tanesi var gitmiyor kardeş abdullah kardeşin dediği gibimi acaba muska bulunacak ama nasıl:(?bu işlerden anlayan sağlam biri lazım ALLAH rızası gözeten
  8. suyunrenqi06
    Islam-TR Üyesi

amin ecmain inşallah ALLAH razı olsun
  9. eL_Muhacir
    Cemaat cihad için,cihad cennet içindir !!!

suyunrengi ahi bu konu hakkında iki kez yakın arkadaşlara rast geldim

biri akrabam olurdu diğer uzaktan bir kardeş her neyse mesele

bizim arkadaş yalan söylemeyen güvenilir biri kendisine büyü yapılmıştı büyünün etkisi sayesinde geceleri cinlerle konuşup gecenin bi saatinde onlarla geziyordu
    öyle anlatıyordu bana ben hayret ettim nasıl korkmuyon gecenin bi saatinde çıkıp onlarla geziyon insan şeklinde diyordu cinler inanmamak elde değil çünkü güvendiğin biri velhasıl bu olay bi iki hafta geçti öyle sonra bunu bi hocaya anlattık dedi ki ne kadar zaman oldu bu olay dedik 2 hafta peki dedi iki hafta önce biri size bişey gönderdimi evet dedik memleketten baklagillerden bişeyler göndermişti akrabalar hoca dedi ki onların içine bakın içinde bişey var mı yok mu diye sonra eve gidip baktıklarında bi çuvalın içinde bi kağıda enteresan yazı ve amblemler yazan bir kağıda rast geldileri sonra o kağıdı yaktılar mı ne yaptılar bilmiyorum ama şuan sağlığı yerinde elhamdulillah

acaba bu bahsettiğin arkadaşın bu gibi bi durum olmuş olabilir mi kardeşim ?
  10. abdullah11
    Misafir

eger büyü varsa büyü yapılan muska bulunmalı yoksa tedavi cok zor oluyor diye biliyorum . bazı cinler normal cin degıl ifrit olurlar. bir kardese giren cin degil ifritti ve 2 sene ugrasmıslardı birsey yapamamıslardı . bu ifrit açık acık konusuyor ve ben bu bedene ölmek için geldim iblis bana sakar cehennemini vaad etti vallahi cıkmayacagım dıyordu . öyle kuvvetliydi ki okudugumuz zaman bizi dalga gecerek uyarıyordu surayı yanlış okudun diye . ifrit hz peygamberi görmüş hz hamza şehid edlirken onu izliyormuuş . ( bu bilgileri bizzat tedavi eden ve yanında bulunan kardesten duydum ) . hatta 2 sene önceki kurban bayramında bu okuyan kardesi cepten arayıp :
    lan ...... bayramın mubarek olsun . bu konyadakiler beni dövemiyor ......... yı da al gel biraz siz dövün demiş .... ( yalanım yok kardesler güvenilir ve şahitler var

Sayfayı Paylaş

Yüklüyor...