Bilgisayar ve internet insanları asosyalleştiriyor mu ? :)(:

Konu, 'Anketler' kısmında awesome tarafından paylaşıldı.

?

Sizce Bilgisayar ve internet insanları asosyalleştiriyor mu ?

1. Evet asosyalleştiriyor

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hayır asosyalleştirmiyor

100,0%
  3. kararsızım

oy sayısı 0
    0,0%
  1. awesome
    Islam-TR Üyesi

Bilgisayar ve internet sizce insanları asosyalleştirir mi?
  2. temin_dari
    Islam-TR Üyesi

:huhuuhuu :huhuuhuu o ne kiii...
  3. awesome
    Islam-TR Üyesi

asosyallestırmek mı ne? asosyal sosyal olmayan demek :güldüm
  4. temin_dari
    Islam-TR Üyesi

kişi ve kullnıma göre değişmezmi...
  5. hayalet
    Islam-TR Üyesi

evet diyorum sebebi de insanlar bunun arkasina gecip egerki kullanmasini bilmiyorsa evet diyorki ya burdan gorusuyoruz zaten ne gerek var birbirimizi gormeye ve sohbet etmeye bu sadece bir egitim amacli birsey olsa belki insanlar boyle olmaz belki sohbetimiz artar , ama iyikide var yoksa burdan edindigimiz bilgiler olmaz. kisinin sahislarin kullanimi onemli degilmi :vavaaaa
  6. deli
    Islam-TR Üyesi

bence kesinlikle evet... asosyalleştiriyor :dillll
  7. Pulcet
    Forumun Bekçisi

ben kararsızım diyorum nedenmi? insanın intereneti kullanmasına bağlı.sonuçta sanal alemde de sosyal bir durum var düşüncesindeyim.öyleki ben bir çok bilgiyi internetten aldım.ama şuda var ineternet yaklaşık iki yıldır evimde ve sadece ve sadece 3-4 kitap okudum..yani kitap okuma alışkanlığım getti.....
  8. deli
    Islam-TR Üyesi

ozaman sen sanal anlamda sosyal olabiliyorsun demektir. bu sosyallik demek değilki. insanlarla yüzyüze etkileşimin, insani diyalogların, komuşu ver arkadaşlıkların, sinema,tiyatro,spor, kitap,müzik, ve daha nice aktivitelerin sanal ortamda yaşanması ne derece mümkündür ki [​IMG]
  9. :)sümeyye:)
    Islam-TR Üyesi

nıt bence asosyalleştirmiyor hatta daha sosyalleştirdiğini bilem söleyebilirim ama tabe kullanana göre değişir
  10. deli
    Islam-TR Üyesi

boşversene... sen bu işi bilmiyosun anlaşılan :dillll

Sayfayı Paylaş

Yüklüyor...