AYNAYA BAKABİLMEK EVET YANLIŞ YAZMADIM AYNAYA BAKABİLMEKHEMEN HEMEN HERGÜN AYNALARA CAMLARA GÖRÜNÜŞÜMÜZÜN YANSIDIĞI CİSİMLERE BAKAR DURURUZ .AMA BAKMAK İLE GÖRMEKYADA DİĞER DEYİMLE GÖREBİLMEK GERÇEKTEN BİRBİRİNDEN ÇOK AYRI ŞEYLERDİR MALESEF VE BİZ GENELDEHATTA ÇOĞU ZAMAN HEPSİNİ GÖRDÜĞÜMÜZÜZANNEDERİZ VE GÖRDÜĞÜMÜZÜN BİZLER İÇİN YETERLİ OLDUĞUNA KARAR VERİPDETAYLARI BİR KALEMDE GEÇERİZ.

BİZLER MÜSLİMAN OLARAK YADA AĞZIMIZDAN DÖKÜLEN KELİME İ ŞAHADET İLE TÜM İŞLERİN ÜSTESİNDENGELECEĞİMİZİ .BAŞIMIZA BİR ŞEY GELMESİN DİYE DUVARLARA VURMAYI.NAL ASMAYI BONCUK TAKMAYI.TÜRBELERE KOŞMAYI ELDEN BIRAKMADAN DEVAM EDER VE BİZLERİ YARADAN ALLAH CELLE CELALUHUDAN BİZLERİ CENNETE ALMASINI NİYAZ EDERİZ..VEAKŞAM OLDUMU HELE KARNIMIZDA TIKA BASA DOYDUMU HAYDİ YATAĞA BİZDEN İYİSİYOKTUR AYNADA KENDİMİZİ KOYACAK YERBULAMAYIP ÇIKARABİLDİĞMİZ YERLERE KADAR GİDERİZ AYNALARDA..

PEKİ GERÇEKLER BÖYLEMİDİR ASLINDA SOKAĞA ÇIKTIĞIMIZDA İNSANLARA BAKTIĞIMIZDA MÜSLİMANLIK KELİMESİİLE ÖZDEŞLEŞEN NELERİGÖREBİLİRSİNİZ TESETTÜRMÜ !!!!! HADİORADAN PEKİ YA ERKELERİN TESETTÜRÜMÜ!!!!! ONADA HADİ ORADAN YA HER SOKAKTABULUNAN MEYHANEYE NEDERSNİZ !!!!!! PEKİ ŞEHRİN MERKEZLERİNDE KURULU BULUNAN FAİZ PİSLİĞİ İLE MİLLETE CİLA ÇEKEN KURUMLAR!!! ,YADA BAZI SEMTLERDE BULUNAN FUHUŞ EVLERİ !!! YADA HEMEN HER KÖŞE BAŞIBULUNAN RAKI ŞARAP BAYİLERİ !!!! YADA TOPLU TAŞIM ARABALARI SABAHVE AKŞAM SAATLERİ NEREDE İSE VÜCUTLAR YAPIŞIK VAZİYETTDE İKİ SAATİ BULANYOLCULUKLAR !!!!! SOKAKTA HERŞEY BİTTİMİ YA EVDE YEMEK YERKEN OTURURKEN TV DENDÖKÜLEN ŞUH SESLER VE GÖRÜNTÜLER KOMŞUDA GELMİŞ İSE HEP BERABER KARIŞK ŞEKİLDEMİSAFİRLİK YAPMAK ARADA SIRADA PİS PİSTÜKÜREREK MAŞŞALLAH ( aslı MAŞA ALLAH) DİYEREK ARDINDAN ALLAH CELLE CELALUHUNUNDEDİKLERİNİ YAPMADIKLARI HALDE ONDAN YARDIM İSTEMEK VE AYRILIRKEN ŞAPUR ŞUPUR ÖPÜŞEREK AYRILMAK !!!!!!!!

VE SONUÇTA BU KADAR LAÇKA BİR SİSTEMDE YAŞAMAMIZA RAĞMEN HALA ŞUÇU İSLAMDABULANLAR İSLAMI YAŞAMADIĞI HALDEUYMADIĞI HALDE İSLAMDAN MEDET UMAN İNSANLAR OLMAK GERÇEKTEN ÇOK ACI BİR OLAY…..