AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI MERKEZLERİ CENE CARRAHİLERİNİN BULUNDUĞU MERKEZLER

Konu, 'Sağlık' kısmında mesude1969 tarafından paylaşıldı.

1. mesude1969

mesude1969 Islam-TR Üyesi

Anadolu yakasında gözteğe eğitim araştıma hastanesinin bahcesin de patalojinin karşısı görüntüleme merkezinin yanında ağız diş sağlığı merkezi bulunmaktadır. hastenenin iletişim numarası 565 91 91 olup işleyişi randevulu sistemle olmaktadır akşam beşten sonra çalışanlar için 6.30 kadar muayene devam etmektedir. yeni sğk lı olmuş birinin beş hafta sonra muayenesi yapılmaktadır bunun için önce sosyal siğortalar müdürlüğünde aktifleştirilmesi gerekmektedir. (bu konuda sıkıntı yaşayan olursa yardımcı olabilirim ) cene cerrahı bulunamakla birlikte bir kac deneyimli hekimin muayene etmesini öneririm.(isim verebilirim sorunuz)hastanede ımplant yapılmamaktadır bunun dışında kalan protez ve diğer işlemler yapılamktadır.engelli hastaların özellikle direkt okmeydanı ağız diş sağlığına gitmesi gerekmektedir( bu hastalar sırasız ve randevusuz bakılmaktadır anestezi alması gereken hastalerın direkt okmeydanı ağız diş sağlığına gitmesi önerilir ımplant yaptırmak isteyen hastaler (imkanı varsa yeditepede kısa zamanda) yada marmara ünüversitesi yada capa diş hekimliğinde bu tedaviyi yaptırabilirler tüm hastanelerde hekim secme hakkınızı mutlaka kullanınız mutlaka dikkat edeceğiniz hususlar yaş ve mesleki hayatındaki tecrübeleri uzmanlığı olup olmadığını sorarak öğrenmenizi tavsiye ederim. bunun dışında bir sorunla karşılaştığınızda mutlaka hasta haklarına çözülemiyorsa başhekim yardımcısına dahada çözülemiyorsa mutlaka müdürüyete YAZILI olarak dilekce vermenizin faydası olacaktır anadolu yakasında KADIKÖY AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI Ş KARTAL AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI GÖZTEĞE AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI MERKEZLERİ BULUNMAKTADIR.CENE CERRAHI KADIKÖY AĞIZ DİŞ SAĞLIĞINDA KARTAL(SOĞANLIDA) BULUNMAKTADIR.anadolu yakasında acil durumlarda yardımcı olabileceğim sadece göztepe eğitim araştıma hastanesi bulunmaktadır. birde şu hususu bilmenizde fayda var acillerde muayene olduğunuzda eczane yada maaştan kesinti olmamaktadır aksi durumda hem maaştan hemde eczaneden kesinti olmaktadır . bir provizyonun devam süresi 10 gündür ama aksilik oluşması durumunda yani hastaneye geldiniz barkod aldınız ama muyane olmaktan vazgectiniz bu gibi durumlarda hastanenin bilgi işlem bölümünden provizyon iptalini kendiniz bizzat takip ediniz silindi söylemlerine aldanmayın. şu anda göztepe eğitim araştırma hastanesinde endokrin uzmanı çalışmamktadır. aklıma gelenler bunlar sorusu olan varsa yardımcı olmaya calışayım inş....etrafınızda engelli yatalak yada felci hastaları mutlaka okmeydanı ağız diş sağlığına yönlendirin bu tür hastalar malesef iki bucuk milyar ödeyerek özellerde dişlerini çektirmek zorunda kalıyorlar bunun sebebi hastaların uyutularak bu operasyonu yaptırmak zorunluluklaru ıstanbulda sadece okmeydanında bu işlem üstelik bekletilmeden yapılabilmektedir.. yazarken imla ve benzeri hata yapmış olabilirim kusuruma bakmayın.
  2. Hafsa binti Ömer

Hafsa binti Ömer Islam-TR Üyesi

tamda dişim ağrırken konuya bakarmısınız..:)
  3. Birtat

Birtat İyi Bilinen Üye Forum Yöneticisi

iyi hastanın ayağına doktor gelir
  4. 0sM@N61

0sM@N61 Islam-TR Üyesi

bende çene cerrahisi konusunda yardım almak istiyorum..
  5. Birtat

Birtat İyi Bilinen Üye Forum Yöneticisi

Plastik cerrrahi
    araştırırmısınız
Yüklüyor...

Sayfamızı paylaşarak bize destek verebilirsiniz.